Results of all participants

 

Date Participant Region Contest Result
21.09.2021 Ирина Зырянова Russia Г. Иркутск Biology Contest "World of biological sciences" Winner
(1 place)
20.09.2021 Larionov Sergey Russia Novy Urengoi English Language Olympiad "Irregular Verbs" Winner
(2 place)
19.09.2021 Genaylo Nazar Ukraine Vugledar Geography contest "Countries and Flags" Winner
(1 place)
19.09.2021 Maria Antonova Russia Tomsk Computer Science Olympiad "Positional numeral systems" Winner
(1 place)
17.09.2021 Annabayramov Umyt Dovranovich Turkmenistan etrap Kaka Chemistry Contest "History of chemical elements discovery" Winner
(1 place)
17.09.2021 Hallovova Aylar Dovletgeldiyevna Turkmenistan etrap Kaka Chemistry Contest "History of chemical elements discovery" Winner
(1 place)
17.09.2021 Taychaeva Leyli Ovezmyradovna Turkmenistan etrap Kaka Chemistry Contest "History of chemical elements discovery" Winner
(1 place)
17.09.2021 Erniyazov Arapkhan Bagdadovich Turkmenistan city Anav Chemistry Contest "History of chemical elements discovery" Winner
(1 place)
17.09.2021 Araphanova Melike Araphanovna Turkmenistan etrap Kaka Chemistry Contest "History of chemical elements discovery" Winner
(1 place)
17.09.2021 Araphanova Melike Araphanovna Turkmenistan city Kaka Computer Science and Mathematics Contest "Roman numerals" Winner
(1 place)
17.09.2021 Erniyazov Arapkhan Bagdadovich Turkmenistan city Anav Computer Science and Mathematics Contest "Roman numerals" Winner
(1 place)
17.09.2021 Nazarov Arslan Hasan Ogly Turkmenistan etrap Kaka Computer Science and Mathematics Contest "Roman numerals" Winner
(1 place)
16.09.2021 Karakat Kazakhstan Almaty Mathematics Olympiad "Arithmetic sequence" Winner
(2 place)
16.09.2021 Косенчук Максим Николаевич Russia Томск Mathematics Olympiad "Arithmetic sequence" Prize winner
(4 place)
16.09.2021 Косенчук Максим Николаевич Russia Томск Computer Science Olympiad "Positional numeral systems" Winner
(1 place)
16.09.2021 Erniyazov Arapkhan Bagdadovich Turkmenistan city Anav Geography Olympiad "States and their capitals" Winner
(1 place)
16.09.2021 Araphanova Melike Araphanovna Turkmenistan city Kaka Geography Olympiad "States and their capitals" Winner
(1 place)
16.09.2021 Abdusattorova Begoyim Uzbekistan Andijan English Language Olympiad "Grammar with Humour" Winner
(2 place)
15.09.2021 Ndeye Awa Salane Senegal Dakar English Language Olympiad "Irregular Verbs" Winner
(1 place)
15.09.2021 Ndeye Awa Salane Senegal Dakar English Language Olympiad "Grammar with Humour" Winner
(1 place)

Find your results

Participants can find their results and download certificates in the Personal Account or using e-mail that was specified when registering for the contest.