Results of all participants

 

Date Participant Region Contest Result
12.06.2021 Kavya Vashisht India Rohini English Language Olympiad "Grammar with Humour" Winner
(3 place)
10.06.2021 Сдыкова Uzbekistan Каракалпакстан Russian Language Olympiad "Correct Word Stress" Winner
(1 place)
08.06.2021 Soumita Das India HOWRAH English Language Olympiad "Grammar with Humour" Winner
(3 place)
08.06.2021 Boborahmatov Ahror Suxrob O'g'li Uzbekistan Termez city History Contest "Lost Civilizations" Winner
(3 place)
08.06.2021 Anna Koloskova Russia Санкт-Петербург Russian Language Olympiad "Correct Word Stress" Winner
(1 place)
07.06.2021 Umidjon Fayzullaev Russia Moscow Philosophy Contest "Philosophical schools of thought and their representatives" Winner
(1 place)
07.06.2021 Фурузон Tajikistan Ашт Geography Olympiad "States and their capitals" Winner
(1 place)
06.06.2021 Victor Plutașu Romania Onești History Contest "Lost Civilizations" Winner
(1 place)
04.06.2021 Victor Plutașu Romania Onești History Contest "Ottoman Empire" Winner
(1 place)
03.06.2021 Фомин Степан Russia Йошкар-Ола Computer Science Olympiad "Positional numeral systems" Winner
(1 place)
03.06.2021 Vladimir Denisov Russia Yoshkar-Ola Computer Science Olympiad "Positional numeral systems" Winner
(1 place)
01.06.2021 Pimsiri Wiriyakul Thailand Songkhla English Language Olympiad "Grammar with Humour" Winner
(1 place)
01.06.2021 Druzhinin Egor Andreevich Russia Yoshkar-Ola Computer Science Olympiad "Positional numeral systems" Winner
(1 place)
31.05.2021 Мухортов Иван Дмитриевич Russia Йошкар-Ола Computer Science Olympiad "Positional numeral systems" Winner
(1 place)
31.05.2021 Лашманов Артём Константинович Russia Йошкар-Ола Computer Science Olympiad "Positional numeral systems" Winner
(1 place)
30.05.2021 Rahimova Farzona Uzbekistan Tashkent Russian Language Olympiad "Correct Word Stress" Winner
(3 place)
30.05.2021 Dmitrieva Ekaterina Russia Kazan Biology Contest "World of biological sciences" Winner
(1 place)
30.05.2021 Olteanu Ana- Maria Romania Onești History Contest "Lost Civilizations" Winner
(2 place)
30.05.2021 Baciu Andreea Romania Onești History Contest "Ottoman Empire" Winner
(2 place)
29.05.2021 Cărare Ecaterina Romania Onești Geography Olympiad "States and their capitals" Winner
(1 place)

Find your results

Participants can find their results and download certificates in the Personal Account or using e-mail that was specified when registering for the contest.